Про присвоєння звання «Почесний громадянин Млинівщини»

РІШЕННЯ

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Млинівщини»

З метою відзначення громадян за їх вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Млинівського району та відповідно до рішення районної ради від 27 квітня 2011 року №97 «Про відзнаки», враховуючи рекомендації комісії з розгляду матеріалів з питань нагороджень відзнаками з нагоди підготовки та відзначення 21-ої річниці незалежності України від 31 липня 2012 року, за погодженням з постійною комісією районної ради з соціальних питань та президією районної ради, районна рада в и р і ш и л а :

1. Присвоїти звання «Почесний громадянин Млинівщини»:
1.1. Довгалюку Олександру Панасовичу – колишньому директору Млинівської дитячої художньої школи (посмертно).
1.2. Самчуку Дмитру Максимовичу – жителю смт. Млинів, пенсіонеру, ветерану праці, колишньому начальнику Млинівської філії «Рівнеавтодор»;
1.3. Теребейчику Павлу Івановичу – жителю с. Велика Городниця, пенсіонеру, ветерану праці, колишньому механізатору колгоспу «Шляхом Леніна»;
1.4. Угрехелідзе Давиду Єтіфановичу – жителю смт. Млинів, ветерану праці, колишньому директору Млинівського заводу продовольчих товарів.
2. Дане рішення набуває чинності з моменту його оголошення на урочистій церемонії нагородження, присвяченій 21-ї річниці Незалежності України, яка відбудеться 24 серпня 2012 року.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Парфенюка Г.А.

Голова ради В.Р.Харков