На Млинівщині виховуватимуть чемпіонів

На Млинівщині виховуватимуть чемпіонів

Цьогоріч під час проведення третього етапу розіграшу Кубка Рівненщини з шахів у Млинівській ЗОШ №3 відбулися перемовини голови обласної федерації шахів Володимира Ковальчука, директора ЗОШ №3 Сергія Яковця та учителя цієї ж одинадцятирічки Святослава Марчука щодо відкриття у навчальному закладі шахового класу. Упродовж літа дирекція школи виділила клас для занять аматорів інтелектуальної гри, провела ремонт. Спонсори закупили необхідну наочність та обладнання.
Напередодні в одинадцятирічку завітали віце-президент федерації шахів України Микола Шершун, голова районної ради Василь Харков, начальник відділу освіти Валерій Феха та інші офіційні особи. Микола Шершун і Василь Харков перерізали символічну стрічку, відкривши таким чином шаховий клас. До речі, дев’ятий на Рівненщині.
У зверненні до юних шахістів Микола Харитонович подякував дирекції школи, відділу освіти РДА за підтримку почину федерації шахів Рівненщини і розуміння значення цієї гри в інтелектуальному розвитку дітей. Він побажав юним шахістам успіхів і висловив надію, що невдовзі в області, а, ймовірно, і за її межами імена вихованців щойно відкритого класу викликатимуть гордість і захоплення.
Василь Харков наголосив, що за наявною у нього інформацією бажання займатися у шаховому класі виявляють учні гуманітарної гімназії, ЗОШ №1. Він звернувся до учнів із проханням – аби добре засвоювали ази цікавої гри, щоб згодом успішно і переможно виступати на різного роду турнірах, прославляти свій край і державу.
До речі, начальник відділу освіти РДА Валерій Феха зазначив, що у будинку творчості школярів відкривається клуб інтелектуальних ігор, у складі якого перебуватиме шаховий клас ЗОШ №3, а відтак займатися у ньому матимуть змогу усі, хто виявить до цього бажання і хист.
Микола Шершун зробив перший хід на дошках учнів Святослава Марчука, а догравав поєдинки із юними млинівчанами голова федерації шахів Рівненщини Володимир Ковальчук. Відтак, у районі на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» активно популяризують здоровий спосіб життя, залучають дітей до занять фізичною культурою та спортом.