Млинівська райдержадміністрація інформує про події, що відбулися за участю керівництва району

Президент наполягає на посиленні соціальної підтримки пенсіонерів

4 жовтня у Млинівському районному територіального центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася семінар-нарада із соціальними робітниками Млинівського району з питань підведення підсумків роботи за три квартали та підготовки до зимового періоду. Директор районного територіального центру Микола Василіщук у своїй доповіді наголосив, що в рамках реалізації президентських соціальних ініціатив необхідно посилити підтримку пенсіонерів, ветеранів та осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Наразі відділенням соціальної допомоги терцентру вдома обслуговуються 655 осіб, які потребують постійного догляду соціальних робітників. 1100 осіб у Млинівському районі отримують тимчасові послуги, 1120 осіб – разові послуги перукаря та швеї. Крім того, при територіальному центрі функціонує пункт прокату засобів реабілітації інвалідів (палиці, милиці, візки), послугами якого користуються 20 жителів району. У стаціонарному відділенні районного територіального центру, розрахованому на 22 ліжкомісця, на даний час перебуває 21 особа. З 1 жовтня розпочато опалювальний сезон, таким чином установа повністю забезпечена теплом.
На нараді соціальні робітники району прозвітувалися про роботу у підготовці до зимового періоду. Зокрема, в підопічних було перевірено справність димоходів, надана допомога у заготівлі палива, оформлено субсидії на тверде паливо та газ пільговим категоріям населення. Микола Василіщук провів інструктаж з техніки безпеки при користуванні електро та газоприладами, а також дав завдання перевірити наявність у пенсіонерів та ветеранів необхідних продуктів харчування на зиму.

У Новоукраїнці Млинівського району відкрито виробничий комплекс ПП «Агро-Експрес-Сервіс»

5 жовтня у Млинівському районі з робочим візитом перебував голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ з метою відкриття виробничого комплексу ПП «Агро-Експрес-Сервіс».
В рамках візиту на стадіоні «Колос» смт Млинів голова Рівненської облдержадміністрації В.Берташ привітав вчителів з Днем працівників освіти. На стадіоні «Колос» смт Млинів відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти, організований ПП «Агро-Експрес-Сервіс».
У с.Новоукраїнка Млинівського району відбулося відкриття виробничого комплексу ПП «Агро-Експрес-Сервіс» за участю голови Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа, першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Юхименка, голови Млинівської райдержадміністрації Ганни Худик, голови райради Василя Харкова, генерального директора ПП «Агро-Експрес-Сервіс» Сергія Костючка, начальника Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Надії Переходько, першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Теслюка. Участь у відкритті виробничого комплексу також взяв Архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон, який освятив будівлю.
У ході заходу на полі проведено огляд проведення агротехнічних заходів по розщільненню ґрунту та внесенню дефікату, по розкисленню ґрунтів, внесення вапна та комплексних добрив під оранку для посіву цукрових буряків, демонстрацію збирання цукрових буряків із застосуванням сучасної іноземної техніки.

100 років відзначила Перемилівська школа

6 жовтня у с.Перемилівка Млинівського району відбулося святкування 100-річчя Перемилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У заході взяли участь Народний депутат України Валентин Королюк, депутат обласної ради Алла Черній (ВО «Батьківщина»), заступник голови Млинівської райдержадміністрації Анатолій Смалько, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Ігор Кучер, жителі району (близько 400 осіб). Від Млинівської райдержадміністрації для школи було подаровано сучасний мультимедійний центр, адже на модернізації освітньої галузі наголошує Президент України у соціальних ініціативах.