Про вступ Млинівської районної ради до Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Української Асоціації районних та обласних рад»

РІШЕННЯ

Про вступ Млинівської районної ради до Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Української Асоціації районних та обласних рад»

З метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, розв’язання актуальних проблем соціально-економічного розвитку Млинівського району, розширення формату співпраці і розвитку контактів у питаннях взаємообміну досвідом і кращою діяльністю, гідного представлення інтересів районної ради на загальнодержавному рівні та відповідно до п.15 ч.1 ст. 43, ст. 15 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Статуту Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», районна рада ВИРІШИЛА :

  1. Вступити до Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» на засадах дійсного члена.
  2. Визнати повноважним представником Млинівської районної ради у Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», голову Млинівської районної ради.
  3. Доручити голові районної ради Харкову Василю Радіоновичу, як повноважному представнику :

3.1.         представляти у Всеукраїнській Асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» представляти інтереси Млинівської районної ради.

3.2.         надіслати дане рішення Правлінню Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» для прийняття відповідного рішення.

  1. При формуванні районного бюдже6ту на 2012 рік передбачити в кошторисі видатків районної ради кошти на оплату вступного та  членського внесків.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Парфенюка Г.А.

Голова ради   В.Р.Харков

Навигация

Предыдущая статья: