Від 5 листопада 2013 р. № 316 Про Стратегію економічного та соціального розвитку Млинівського району на період до 2018 року

РІШЕННЯ

Від 5 листопада 2013 р. № 316 Про Стратегію економічного та соціального розвитку Млинівського
району на період до 2018 року

Керуючись Законом України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада  в и р і ш и л а:
1. Затвердити Стратегію економічного та соціального розвитку Млинівського району на період до 2018 року, схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 03.10.2013 № 230, що додається.
2. Доручити районній державній адміністрації:
2.1. Спільно з постійними комісіями районної ради вжити заходів щодо виконання Стратегії економічного та соціального розвитку Млинівського району на період до 2018 року.
2.2. Забезпечити розробку щорічних програм економічного та соціального розвитку Млинівського району відповідно до положень Стратегії економічного та соціального розвитку Млинівського району на період до 2018 року.
3. Сільським та селищній радам при розробці програм економічного та соціального розвитку відповідних територій враховувати положення Стратегії економічного та соціального розвитку Млинівського району на період до 2018 року.
4. Райдержадміністрації інформувати районну раду про виконання рішення щорічно до 1 лютого.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради відповідно до визначених функцій та повноважень.

Голова ради В.Р.Харков