Склад ДВК Млинівського району

Склад дільничих виборчих комісій Млинівського району.

№560518 смт Млинів

Голова комісії – Мельничук Тамара Олекс 1970 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Заступник голови – Варійчук Микола Васильович 1960 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
Секретар – Копчик Світлана Миколаївна 1984 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Члени комісії
1. Хомич Олександр Петрович 1966 р.н. – Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
2. Матвіюк Назар Олександрович 1996 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
3. Гринява Василь Сергійович 1951 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Смалюк Марія Василівна 1978 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
5. Кисіль Мирослава Георгіївна 1982 р.н. – Організація Аграрна партія України
6. Кошмак Тетяна Миколаївна 1982 р.н. – Політична партія «КОНКРЕТНИХ СПРАВ»
7. Сотніков Микола Миколайович 1952р.н.- Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
8. Хомутовська Даниїла Михайлівна 1952р.н. – подання Ситник С.Л.
9. Грик Валентина Іванінвна 1965 р.н. – Політична партія «Народна партія»
10. Ляшук Оксана Іванівна 1988 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
11. Копчик Ігор олегович 1984 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
12. Котюк Богдан Іванович 1949 р.н. – Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ»
13. Чугай Лідія Степанівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560519 смт Млинів

Голова комісії – Андрейко Олег Олександрович 1972 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
Заступник голови – Матвіюк Наталія Василівна 1974 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Секретар – Рудик Тамара Василівна 1950 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
Члени комісії
1. Чарко Тетяна Святославівна 1968 р.н. – Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
2. Тимофіюк Олексій Олександрович 1952 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Довгалюк Ірина Михайлівна 1949 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Савчина Марія Антонівна 1962 р.н. – Організація Аграрна партія України
5. Гришина Юлія Миколаївна 1992 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
6. Арістова Любов Борисівна 1957 р.н. – Політична партія «КОНКРЕТНИХ СПРАВ»
7. Улянич Альона Сергіївна 1988р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
8. Кісільчук Ірина Анатоліївна 1968р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
9. Краєвська Надія Вікторівна 1952 р.н. – подання Ситник С.Л.
10. Загоруйко Софія Володимирівна 1957 р.н. – Політична партія «Народна партія»
11. Мазуркевич Катерина Василівна 1963 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
12. Матвіюк Наталя Василівна – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560520 смт Млинів

Голова комісії – Абрамчук Світлана Арсентіївна 1964 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
Заступник голови – Дейнека Ольга Володимирівна 1960 р.н. – Всеукраїнське об’єднання «Свобода» 0989223920
Секретар – Маркович Надія Олександрівна 1958 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»» 0501942832
Члени комісії
1. Прокопчук Жанна Петрівна 1968 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Климюк Світлана Ростиславівна 1968 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Овчарук Руслана Миколаївна 1971 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
4. Головаченко Ксенія Петрівна 1990 р.н. – Організація Аграрна партія України
5. Чепак Марія Миколаївна 1962 р.н. – Політична партія «КОНКРЕТНИХ СПРАВ»
6. Сироватка Тетяна Юріївна 1985 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»,
7. Поліщук Оксана Василівна 1970 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
8. Новосад Ольга Іванівна 1967 р.н. – Подання Ситник С.Л.
9. Зіза Олександр Миколайович 1963 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
10. Кирильчук Ольга Антонівна 1951 р.н. – Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ»
11. Рибович Надія Валеріївна – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
12. Шльопкін Олег Павлович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
13. Штихалюк Світлана Ярославівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
14. Демидюк Наталія Олександрівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
15. Зелінько Руслан Вікторович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560521 с.Береги

Голова комісії – Соц Лариса Миколаївна 1963 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Заступник голови – Бензик Анатолій Костянчинович 1948 р.н. – Аграрна
Секретар – Панчина Тетяна Рамуальдівна 1968 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Члени комісії
1. Грицюк Дмитро Михайлович 1958 р.н. – «Свобода»
2. Сенюк Олена Леонідівна 1972 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
3. Комаринець Сергій Олександрович 1980 р.н. – Всеукраїнське Об’єднання Батьківщина
4. Владюк Людмила Віталіївна 1977 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
5. Соц Вікторія Володимирівна 1993 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
6. Крейч Надія вікторівна 1990 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
7. Мельник Тетяна Анатоліївна 1985 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
8. Панчина Андрій Володимирович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
9. Зелінько Наталія Миколаївна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560522 с. Перевередів

Голова комісії – Салецька Людмила Святославівна 1972 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Заступник голови – Дейнека Лідія Сергіївна, 1987 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
Секретар – Громик Євгенія Григорівна, подання голови
Члени комісії
1. Придюк Фіалка Степанівна 1971 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
2. Костик Алла Олексіївна 1990 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
3. Резанович Богдан Вікторович 1987 р.н. – Організація Аграрна партія України
4. Якубчик Наталія Олександрівна 1993 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
5. Доманська Антоніна Анатоліївна– подання голови Млинівської районної виборчої комісії
6. Шклярук Оксана, подання – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
7. Громик Олександр Юрійович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560523 с.Бокійма, с.Козирщина

Голова комісії – Ільчук Марія Миколаївна 1978 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
Заступник голови – Юрцунь Ірина Валеріївна 1992 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Секретар – Романюк Тамара Іванівна 1970 р.н. – Політична партія «Народна партія»
Члени комісії
1. Панкратов Юрій Васильович 1987 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Мусійчук Віктор Борисович 1970 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Рибачук Ольга Миколаївна 1975 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Григор’єва Ольга Петрівна 1966 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
5. Величко Неоніла Василівна 1958 р.н. – Організація Аграрна партія Укаїни
6. Мацюк Людмила Миколаївна 1963 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
7. Павлів Наталія Олександрівна1986 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
8. Дацюк Дмитро Євгенович 1991 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
9. Карп’юк Ірина Петрівна, 1980 р.н. – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
10. карп’юк Олег Володимирович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
11. Карп Роман Володимирович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560524 с.Війниця, с.Баболоки

Голова комісії – Тефтерук Валентина Василівна 1979 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
Заступник голови – Поруцко Олег Іванович 1980 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Секретар – Синиця Людмила Олексіївна 1965 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
1. Збирун Марія леонтіївна 1962 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Кондратюк Ігор Іванович 1989 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Вальчун Лариса Василівна 1974 р.н. – Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина»
4. Никончук Ольга Петрівна 1988 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
5. Миколайчук Раїса Ленідівна 1974 р.н. – «конкретних справ»
6. Вербіцка Оксана Іванівна –
7. Тамойко Оксана Володимирівна 1973 р.н. – Політична партія «Народна партія»
8. Данильчук Павло Олександрович 1966 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
9. Пюрко Олена Неонілівна 1986 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560525 с.Владиславівка, с.Іванівка, с.Ульянівка

Голова комісії – Бильвендер Ольга Йосипівна 1971 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
Заступник комісії – Вавилкіна Олена Володимирівна 1981 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
Секретар – Володимирець Лариса Богданівна 1984 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Член комісії
1. Бегас Ольга Іванівна 1957 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Тищенко Тетяна Олександрівна 1993 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Мартинюк Павло Олександрович 1971 р.н. – Організація Аграрна партія України
4. Гузюк Людмила Миколаївна 1978 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Нужняк Вікторія Олексіївна 1987 р.н. – Політична партія «Народна партія»
6. Бабич Віра Олекс 1970 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
7. Лук’янчук Людмила Петрівна– подання голови Млинівської районної виборчої комісії
8. Одемчук Світлана Олександрівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560526 с.Новоселівка, с.Гонариха, с.Косарево

Голова комісії – Ставінчук Дмитро Васильович 1994 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
Заступник голови – Романчук Олександр Степанович 1968 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Секретар – Овчарук Лариса Федорівна – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Члени комісії
1. Нисінець Валентина Петрінвна 1953 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
2. Савчук Наталя Олександрівна 1975 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
3. Лук’янчук Лариса Петрівна 1965 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
4. Сергеєва Людмила Антонівна –
5. Осійчук Марія Миколаївна 1963 р.н. літична партія «Народна партія»
6. Литвинець Олександр Володимирович 1978 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
7. Зельник Василь Миколайович 1960 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560527 с.Вовничі, с.Рудливе

Голова комісії – Цимбалюк Катерина Ростиславівна 1975 р.н. – Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Заступник голови – Корженівська Зоя Олексіївна 1958 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Секретар – Дикун Наталія Іванівна 1970 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
Члени комісії
1. Щурук Людмила Миколаївна 1988 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Дикун Михайло Андрійович 1970 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Ільчук Ганна Юріївна 1977 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Логін Світлана Анатоліївна 1967 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
5. Ревко Лідія Ільївна 1968 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
6. Батрак Сергій Сергійович 1987 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
7. Місюк Віталій Якович 1961 р.н. – політична партія «Народна партія»
8. Дикун Андрій Михайлович 1994 р.н. – Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ»

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560528 с.Красне

Голова комісії – Галабурда Любов Петрівна 1962 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Заступник голови – Биць Дмитро Миколайович 1962 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Секретар – Свирида Зоя Василівна 1978 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Члени комісії
1. Іткалюк Олена Володимирівна 1974 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Биць Мирослава Онуфріївна 1968 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Шамбір Наталія Валеріївна 1975 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
4. Бондарчук Ольга Василівна 1992 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Харчук Марія Миколаївна 1964 р.н. – Політична партія «Народна партія»
6. Зелінський Олег Олександрович 1974 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
7. Левчинська Світлана Петрівна 1996 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560529 с.Добрятин, с.Новина-Добрятинська

Голова комісії – Сорочинська Наталія Володимирівна 1979 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Заступник голови – Горпинюк Ірина Петрівна 1991 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Секретар – Момот Надія Леонідівна 1993р.н. – подання голови
Члени комісії
1. Юрчук Надія Володимирівна 1972 р.н. – Політична партія «Народна партія»
2. Матвійчук Наталія Петрівна 1979 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Шевчук Мирослава Ростиславівна 1968 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Лищук Любов Мифодіївна 1963 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
5. Сокот Едуард Григорович 1990 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
6. Дем’янець Діана Петрівна, 1992р.н. – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
7. Івашко Тетяна Василівна 1974р.н. – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560530 с.Остріїв, с.Травневе

Голова комісії – Печенюк Алла Євгенівна 1969 р.н. – Політична партія «Народна партія»
Заступник голови – Тадай Сергій Тарасович 1982 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
Секретар – Тростянчук людмила Василівна 1960 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Члени комісії
1. Катеринич Раїса Григорівна 1974 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Ковальчук Наталія Миколаївна 1981 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
3. Карпюк Катерина Володимирівна 1982 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Токмина Марія Володимирівна 1982 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
5. Лищук Олена Василівна 1991 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
6. Синиця Лідія Володимирівна 1968р.н – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560531 с.Довгошиї

Голова комісії – Сірик Ліліана Юріївна 1990 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Заступник голови – Шапак Василь Віталійович 1982 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
Секретар – Корнійчук Оксана Володимирівна 1969 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Члени комісії
1. Уїздовська Ольга Анатоліївна 1974 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Шило Богдан Петрович 1974 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Савчук Оксана Дмитрівна 1990 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Ткачук Тетяна Степанівна 1973 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Телетьон Євгенія Дмитрівна 1966 р.н. – Політична партія «Народна партія»
6. Черв’як Зоя Василівна 1972 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
7. Тур Тетяна Дмитрівна 1976 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560532 с.Кораблище, с.Радів

Голова комісії – Сосенюк Галина Федорівна 1983 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
Заступник голови – Побочин Антоніна Іванівна 1952 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
Секретар – Мельник Валентина Петрівна 1960 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
Члени комісії
1. Кребес Віталій Олександрович 1968 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
2. Савко Петро Євгенійович 1964 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Кондратюк Павло Петрович 1959- Політична партія «ПРОГРЕС»
4. Гоменюк Степан Володимирович 1964 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Кондратюк Людмила Олекандрівна 1961 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
6. Рогашко Василь Олександрович 1979 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560533 с.Малин, с.Підгай

Голова комісії – Лупай Інна Володимирівна 1978 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
Заступник голови – Пилипчук Валентина Дмитрівна 1976 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
Секретар – Парфенюк Ольга Олександрівна 1961 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Члени комісії
1. Пилипчук Валентина Дмитрівна – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Банада Микола Васильович 1989 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Тадай Наталія Володимирівна 1981 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
4. Павлюк Світлана Василівна 1977 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Дуботовк Валентина Степанівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
6. Шаюн Інна Володимирівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
7. Муленко Марія Василівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
8. Буско Галина Володимирівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560534 с.Малі Дорогостаї, с.Стоморги

Голова комісії – Гайструк Світлана Іхофанівна 1966 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Заступник голови – Вербіцкий Олександр Миколайович 1956 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»Поліщук Разалія Андріївна 1955 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Секретар – Драганчук Єва Василівна 1962 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
Члени комісії
1. Волянська Юлія Михайлівна 1989 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Федорова Ольга Олександрівна 1972 р.н. – Організація Аграрна партія України
3. Парфенюк Ольга Созонівна 1958 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
4. Поліщук Разалія Андріївна 1955 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
5. Андріюк Максим Володимирович 1991 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
6. Марценкевич Ганна Володимирівна 1992 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
7. Гутник Наталія Василівна – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
8. Черепушко Микола Анатолійович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
9. Логін Ольга Іванівна– подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560535 с.Брищі

Голова комісії – Дедера Наталія Хомівна 1974 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Заступник голови – Фролова Валентина Володимирівна 1968 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Секретар – Новосад Наталія Степанівна, подання голови
Члени комісії
1. Назаркевич Марія Михайлівна 1992 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Чернецька Тетяна Олексіївна 1977 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Драганчук Микола Володимирович 1977 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
4. Кнурик Алла Леонідівна 1965 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Петер Лариса Леонідівна 1965 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
6. Петер Валентина Ростиславівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
7. Дедера Іра – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560536 с.Маслянка

Голова комісії – Лук’янчук Руслана Петрівна 1969 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Заступник голови – Черв’як Віталій Вікторович 1981 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Секретар – Ткач Світлана Олексіївна1967 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Члени комісії
1. Олійник Володимир Іхадейович 1941 р.н. – Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
2. Павусько Інна Петрівна 1984 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Мороженко Володимир Миколайович 1982 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
4. Павліха Микола Йосипович 1966 р.н. – Організація Аграрна партія України
5. Зінчук Романа Михайлівна 1982 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
6. Зотько Сергій Йосипович 1973 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
7. Федіга Юлія Вікторівна 1987 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560537 с. Мальоване

Голова комісії – Бойко Оксана Миколаївна 1978 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Заступник голови – Мосійчук Ольга Іванівна 1955 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Секретар – Литвин Марія Валеріївна 1968 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Члени комісії
1. Ясинчак Віра Дмитрівна 1937 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
2. Бирзул Ілля Ілліч 1977 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
3. Гошко Роман Олександрович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
4. Мазуркевич Юлія Вікторівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
5. Мазуркевич Ігор Вікторович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
6. Гошко Віталій Романович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
7. Пилипчук Іванна Петрівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560538 с.Миколаївка, с.Підбрусень, с.Яблунівка

Голова комісії – Федорук Валентина Петрівна 1960 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
Заступник голови – Свінтозельська Світлана Вікторівна 1963 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Секретар – Тітаренко Мирослава Миколаївна 1970 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
Члени комісії
1. Шевчук Віта Володимирівна 1990 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
2. Окуневська Лариса Володимирівна 1961 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
3. Панасюк Микола Ярославович 1968 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
4. Ящук Надія Вікторівна 1984 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Горкавчук Надія Юріївна 1978 р.н. – Політична партія «Народна партія»
6. Подворна Валентина Фадіївна 1973 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
7. Дацюк Василь Іванович – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560539 с.Яблунівка, с.Буди

Голова комісії – Окуневський Володимир Миколайович 1988 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
Заступник голови – Чудінович Надія Іхдорівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
Секретар – Шевчук Галина Василівна 1944 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Члени комісії
1. Шадурська Лариса Йосипівна 1963 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Копанайко Інна Олександрівна 1983 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
3. Місюк Неоніла Філаретівна 1963 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
4. Місюк Людмила Євгенівна 1988 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Мервінська Мирослава Володимирівна 1967 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
6. Серачук Діана Володимирівна 1997 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
7. Лічна Людмила Феларетівна 1970 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560540 с. Гнатівка

Голова комісії – Малафійчук Тетяна Олександрівна 1965 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Заступник голови – Слободський Віталій Арсентійович 1972 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Секретар – Пахольчук Наталія Миколаївна 1983 р.н. – Політична партія «Народна партія»
Члени комісії
1. Черемухін Степан Сергійович 1993 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Черемухіна Галина Олександрівна 1967 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Прокопчук Іванна Миколаївна 1997 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
4. Ващук Вікторія Іванвна 1979 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Міщук Антоніна Сергіївна 1982 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
6. Розум Віта Василівна1993 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
7. Слобоцька Леся Миколаївна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560541 с.Новосілки, с. Заболотці, с. Заболоття

Голова комісії – Нагай Сергій Михайлович 1995 р.н. – Політична партія «Народна партія»
Заступник голови – Панасюк Лариса Володимирівна 1961 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Секретар – Савич Ольга Герасимівна 1965 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Члени комісії
1. Бабич Лариса Ярополківна 1975 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Богдан Галина Володимирівна 1959 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Петровська Феодосія Іванівна 1946 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
4. Гайдучик Оксана Олександрівна 1975 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
5. Пелех Валерій Миколайович 1990 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
6. Воробей Микола Васильович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
7. Курінний Олег Васильович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560542 с. Новоукраїнка, с. Зоряне, с. Надчинці, с. Свищів

Голова комісії – Сидорук Галина Степанівна 1960 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
Заступник голови – Поліщук Дмитро Максимович 1988 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Секретар – Кириленко Надія Констянтинівна 1955 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Члени комісії
1. Горюнова Ольга Валеріївна 1989 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Макарчук Ольга Степанівна 1957 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Бронфін Раїса Олександрівна 1963 р.н. – Організація Аграрна партія України
4. Самусь Ірина Леонтіївна 1944 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
5. Тарнавська Ганна Володимирівна 1986 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
6. Пасічник Марія Анатоліївна 1995р.н. – подання Фомін А.В.
7. Лещук Ніна Володимирівна 1953 р.н. – Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ»
8. Воробчук Олександр Володимирович 1997– подання
9. Суничук Мирослава Василівна 1979 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
10. Бонк Людмила Миколаївна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
11. Бардан Дмитро Олександрович 1996 р.н. – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560544 с. Острожець, с. Залав’я

Голова комісії – Костевко Василь Григорович 1945 р.н. – Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Заступник голови – Мудрик Тетяна Олекссіївна 1959 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Секретар – Теслюк Марія Степанівна Політична партія «ПРОГРЕС»
Члени комісії
1. Демидюк Ніна Ростиславівна 1989 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
2. Мержвинська Валентина Володимирівна 1955 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
3. Поліщук Світлана Йосипівна 1961 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Теслюк Марія Степанівна 1960 – Політична партія «ПРОГРЕС»
5. Яковчук Лариса Миколаївна 1972 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
6. Бондарук Любов Василівна 1957 р.н. – Політична партія «Народна партія»
7. Турок Ольга Віталіївна 1994 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
8. Бондарук Катерина Олександрівна 1990 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
9. Хижевський Іван Богданович 1980 р.н. – Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ»
10. Ляшук Наталія Володимирівна 1969 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
11. Прошевич Вікторія Гнатівна, подання голови

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560545 с. Острожець

Голова комісії – Пархомей Володимир Васильович 1964 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Заступник голови – Петрик Лілія Миколаївна 1985 р.н. – Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Секретар – Смаль Марія Анатоліївна 1983 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
Члени комісії

1. Тугова Любов Миколаївна 1956 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Яковчук Надія Миколаївна 1969 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Ковальчук Неля Леонідівна 1966 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Смалій Світлана Романівна1977 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
5. Омельчук Оксана Михайлівна 1973 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
6. Пархомей Світлана Віталіївна 1965 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
7. Новосад Людмила Миколаївна 1954 р.н. – Політична партія «Народна партія»
8. Радзивіль Олена Михайлівна 1971р.н. – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
9. Левчук Іван Петрович 1988р.н. – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
10. Солованюк Світлана Василівна 1965р.н. – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
11. Сидоренко Вікторія Павлівна 1978р.н. – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560546 с. Певжа, с. Бакорин

Голова комісії – Тарасюк Марія Василівна 191955 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Заступник голови – Чаюн Валентина Петрівна 1959 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
Секретар – Зінкевич Ольга Павлівна 1961 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Члени комісії
1. Мицюк Анатолій Ростиславович 1970 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
2. Рудяк Ганна Василівна 1990 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
3. Верховят Валентина Мусіївна 1966 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
4. Цицура Світлана Григорівна 1973 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
5. Омелянчук Віталій Олексійович 1970 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
6. Корнійчук Галина Григорівна 1963р.н. – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
7. Ососкало Тетяна Василівна 1973р.н. – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560547 с. Перемилівка, с. Мошків, с. Лукарівка, с. Іванківці

Голова комісії – Савончук Марія Адамівна 1958 р.н. Карпюк Наталія Степанівна 1978 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Заступник голови – Мельник Оксана Олександрівна 1968 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Секретар – Морозян Ольга Володимирівна 1990 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Члени комісії
1. Грицюк Володимир Іоілович 1965 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Андрійчук Людмила Михайлівна 1978 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Хмілевська Людмила Павлівна1986 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
4. Андрухов Вадим Павлович 1974 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
5. Карпюк Наталія Степанівна 1978 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
6. Ступницька Неля Василівна 1967 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
7. Шацька Наталія Михайлівна 1984 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560548 с. Підгайці, с. Коблин, с. Озліїв

Голова комісії – Рощук Алла Миколаївна 1976 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
Заступник голови – Тук Роман Борисович 1978 р.н. – Політична партія «КОНКРЕТНИХ СПРАВ»
Секретар – Власюк Людмила Степанівна 1964 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
Члени комісії
1. Догойда Іванна Анатоліївна 1973 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Кравець Руслана Сергіївна 1972 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Сидорчук Ігор Дмитрович – Організація Аграрна партія України
4. Метка Оксана Миколаївна 1985 р.н. «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
5. Карась Оксана Миколаївна 1982 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
6. Ткачук Вікторія Андріївна 1961 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
7. Голоюх Катерина Ігорівна 1993 р.н. – Політична партія «Народна партія»
8. Голоюх Галина Миронівна 1967 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
9. Сидорчук Іванна Ігорівна 1971 р.н. – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560549 с. Ужинець

Голова комісії – Яков’юк Ірина Никодимівна 1973р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Заступник голови – Колосовська Ірина Миколаївна 1975р.н. – Політична партія «Народна партія»
Секретар – Ільницька Ніна Анатоліївна 1956р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
Члени комісії
1. Люліна Тетяна Миколаївна 1953р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Шевчук Ірина Степанівна 1974р.н. 1974 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Парфенюк Клавдія Іванівна 1936р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Шомська Світлана Григорівна 1966р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
5. Ільницька Людмила Макарівна 1959р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
6. Кислицький Олег Володимирович 1970р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
7. Кислицька Олена Володимирівна 1970р.н. – Політична партія «Народний Фронт»

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560550 с. Підлозці, с. Велике, с. Загатинці, с. Ставрів, с. Топілля

Голова комісії – Олесійовець Руслана Петрівна 1977 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
Заступник голови – Рожко Ніна Гаврилівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
Секретар – Чудінович Оксана Миколаївна 1988 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Члени комісії
1. Курижко Ірина Леонідівна 1972 р.н. – Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
2. Куришко Василь Іванович 1970 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Ружицький Петро Теофанійович 1963 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Костюкевич Сергій Олександрович 1996 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
5. Скібіцка Тетяна Миколаївна 1966 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
6. Поляк Галина Павлівна 1967 р.н. – Політична партія «КОНКРЕТНИХ СПРАВ»
7. Білотіл Наталя Михайлівна 1975 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
8. Киричук Тамара Павлівна 1983 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
9. Мельник Тетяна Ростиславівна 1984 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
10. Мартинюк Іванна Вікторівна 1990 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
11. Котяй Ольга Миколаївна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560551 с. Пітушів, с. Річище

Голова комісії – Концемал Людмила Михайлівна 1962 р.н. – Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Заступник голови – Любитовець Юлія Вікторівна 1988 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Секретар – Збирун Тамара Павлівна 1968 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
Члени комісії
1. Шаула Ольга Юріївна 1967 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Мельничук Микола Ісайович 1966 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Пархомей Ольга Семенівна1966 р.н. Політична партія «ПРОГРЕС»
4. Пахольчук Оксана Дмитрівна 1967 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Бережна Людмила Леонідівна 1967 р.н. – Політична партія «Народна партія»
6. Власюк Наталія Віталіївна 1980 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
7. Климюк Володимир Євгенійович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560552 с. Тушебин

Голова комісії – Цуманчук Тетяна Петрівна 1973 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Заступник голови – Котик Наталія Петрівна 1971 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
Секретар – Кравчук Марія Семенівна 1962 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
Члени комісії
1. Зозуля Володимир Михайлович 1976 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Грицюк Олена Тарасівна 1984 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Бедрай Євгенія Михайлівна 1995 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
4. Бедрай Людмила Михайлівна 1992 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
5. Франчак Олена Семенівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
6. Соловей Віра Миколаївна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
7. Соловей Дмитро Юрійович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560553 с. Посників, с. Богушівка

Голова комісії – Парфенюк Руслана Анатоліївна 1979 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Заступник голови – Усовська Ірина Петрівна 1988 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
Секретар – Гусар Наталія Василівна 1978 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Члени комісії
1. Теслюк Марія Петрівна 1954 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Слива Валентина Володимирівна 1964 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Устимчук Надія Василівна 1985 р.н. «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
4. Цуманчук Вікторія Олекс 1985 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Ревко Любов Анатоліївна 1973 р.н. – Політична партія «Народна партія»
6. Гульт Леонід Олександрович 1975 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
7. Ревко Валентина Володимирівна 1959 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560554 с. Привітне, с. Терешів

Голова комісія – Фещук Наталія Олександрівна 1977 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Заступник – Грицинюк Катерина Павлівна 1979 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Секретар – Самчук Лариса Володимирівна 1968 р.н. – Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ»
Члени комісії
1. Демчук Наталія Миколаївна 1975 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
2. Вітчук Людмила Григорівна 1974 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
3. Ковальчук Леся Анатоліївна 1969 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
4. Шнайдер Василь Олегович 1978 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Балас Ольга Леонідівна 1986 р.н. – Політична партія «Народна партія»
6. Фем’як Катерина Юріївна 1985 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
7. Спина Оксана Володимирівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560555 с. Пугачівка, с. Московщина

Голова комісії – Слісарчук Петро Ананійович 1957 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Заступник голови – Гаєцька Тамара Іванівна 1971 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Секретар – Копилова Оксана Василівна1989 р.н. – Організація Аграрна партія України
Члени
1. Ревко Мирослава Василівна 1982 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Андрощук Ірина Сергіївна 1990 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Суходольська Тетяна Михайлівна 1961 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Жарчинський Богдан Володимирович 1958 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
5. Ревко Іванна Володимирівна 1987 р.н. «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
6. Муха Оксана Володимирівна 1971 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
7. Панасик Лілія Борисівна 1986 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
8. Ковальчук Людмила Василівна 1963 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
9. Тичко Наталія Віталіївна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
10. Мартинович Ірина Миколаївна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
11. Ващук Оксана Олексндрівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560556 с. Новини

Голова комісії – Лук’янчук Надія Михайлівна 1985 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Заступник голови – Єлик Наталія Олегівна 1985 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
Секретар – Лаката Лариса Леонтіївна 1976 р.н. – Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Члени
1. Гнатюк Оксана Тимофіївна 1972 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
2. Тивонюк Жанна Степанівна 1977 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
3. Михайлюк Інна Анатоліївна 1976 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
4. Скринська Іванна Віталіївна 1991 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Бабій Тамара Степанівна 1969– Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
6. Єлик Марія Миколаївна 1961 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
7. Ревко Валентина Михайлівна 1959р.н – Політична партія «Опозиційний блок»

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560557 с. Радянське, с. Зборів

Голова комісії – Котюк Богдан Іванович 1949 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
Заступник голови – Ільчук Галина Євгенівна 1970 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
Секретар – Гімель Ніна Сергіївна 1983 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Члени
1. Приступа Мирослава Антонівна 1973 р.н. – Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
2. Мельник Валентина Іванівна 1973 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Мельник Олександр Миколайович 1975 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Мойсіюк Євгенія Йосипівна 1965 р.н. – Організація Аграрна партія України
5. Профорук Олександр Васильович 1964 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
6. Іваницька Ольга Іванівна 1962 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
7. Матейчук Людмила Володимирівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
8. Грицюк Валентина Володимирівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560558 с. Смордва, с. Клин

Голова комісії – Павлюк Раїса Пилипівна 1959 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Заступник голови – Ступак Тетяна Миколаївна – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Секретар – Карпінська Алла Миколаївна 1980 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Члени комісії
1. Яковчук Оксана Степанівна 1977 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
2. Рудик Тетяна Петрівна 1961 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
3. Мних Світлана Василівна 1967 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
4. Добровчан Алла Миколаївна 1976 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
5. Касьян Катерина Миколаївна 1980 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
6. Набор Дмитро Олександрович, подання голови
7. Деркач Ігор Ярославович, подання голови
8. Лісничук Олександр Васильович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
9. Якобчук Микола В’ячеславович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560559 Торговиця, с. Завалля, с. Лихачівка, с. Нове

Голова комісії – Копилова Ольга Володимирівна«УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
Заступник голови – Форемна Жанна Петрівна 1973 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Секретар – Гурій Олександр Олександрович 1989 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
Члени комісії
1. Якимчук Роман Олексійович 1979 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
2. Піщалюк Марія Юріївна 1997 р.н. Політична партія «Конкретних справ»
3. Якимчук Ніна В’ячеславівна 1950 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
4. Данильчук Галина Павлівна 1966 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
5. Слісарчук Володимир Петрович 1984 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
6. Довгальська Віра Ярославівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
7. Денищич Зоряна Василівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560560 с. Уїздці, с. Ставище

Голова комісії – Кухлевський Сергій Олександрович 1990 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Заступник голови – Бандерат Віра Петрівна 1965 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
Секретар – Снітка Віра Іванівна 1957 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Члени комісії
1. Чубара Віктор Іванович 1949 р.н. – Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
2. Вегера Лариса Йосипівна 1956 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Мандзюк Надія Володимирівна 1956 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Волянюк Яна Олегівна 1993 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
5. Полицяк Петро Володимирович 1965 р.н. «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
6. Кудрик Зоя Володимирівна 1973 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
7. Літвінчук Олеся Володимирівна 1995– Політична партія «Народна партія»
8. Федорук Тарас Володимирович 1978 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
9. Калькова Жанна Іванівна 1979 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560561 с. Борбин

Голова комісії – Шевчук Оксана Федорівна 1984 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Заступник голови – Сирота Тетяна Артемівна 1975 р.н. «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
Секретар – Назарчук Оксана Василівна 1966 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
Члени комісії
1. Чернищ Василь Анастасійович 1956 р.н. – Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
2. Нагорна Алла Федорівна 1981 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Сирота Олена Пилипівна 1975 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
4. Козлова Валентина Леонтіївна 1973 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Друзь Любов Володимирівна 1954 р.н. – Політична партія «Народна партія»
6. Верига Єлизавета Іванівна 1966 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
7. Сирота Роза Миколаївна 1952 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
8. Бережний Андрій Анатолійович 1989 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
9. Новосад Руслан Миколайович – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560562 с. Хорупань

Голова комісії – Осипчук Світлана Василівна 1969 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Заступник голови – Логвинюк Алла Леонідівна 1970 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Секретар – Міцюк Галина Яківна 1961 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
Члени комісії
1. Павлова Тетяна Миколаївна 1967 р.н. – Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
2. Криж Валентина Ананіївна 1957 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
3. Яковчук Святослав Миколайович 1967 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Мирончук Юлія Володимирівна 1987 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
5. Лукащук Валентин Васильович 1969 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
6. Осипчук Володимир Віталійович 1966 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
7. Головачко Світлана Генадіївна 1964 р.н. – Політична партія «Народна партія»
8. Деркач Жанна Володимирівна 1963 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
9. Деркач Ярослав Володимирович 1968 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560563 с. М’ятин, с. Головчиці

Голова комісії – Рудик Лідія Василівна, подання голови
Заступник голови – Котуза Віра Валентинівна 1983 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
Секретар – Гогон Євгенія Миколаїна 1963 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Члени комісії
1. Казьмірук Софія Ігорівна 1953 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
2. Берук Світлана Степанівна 1962 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
3. Відрик Лідія Василівна 1952 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
4. Колесник Інна Олексадрівна 1987 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Шипачева Олена Іванівна 1991 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
6. Бачук Ніна Вікторівна 1992 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
7. Міцюк Алла Анатоліївна 1993 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560564 с. Аршичин, с. Пекалів

Голова комісії – Власюк Валентина Володимирівна 1974 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
Заступник голови – Томашевська Зоя Миколаївна 1968 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
Секретар – Качерук Марія Олекчандрівна 1964 р.н. «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
Члени комісії
1. Матвійчук Людмила Арсентіївна 1957 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Левченко Валентина Олександрівна 1962 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Панасюк Галина Йосипівна 1966 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Феленюк Оксана Володимирівна 1972 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
5. Мачуліна Оксана Миколаївна 1984 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
6. Войтас Валентина Володимирівна 1969 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
7. Баняс Ольга Ілларіонівна 1959 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560565 с. Ярославичі

Голова комісії – Шевчук Андрій Олександрович 1994 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Заступник голови – Рябушець Руслан Григорович 1981 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
Секретар – Джигірей Марія Ростиславівна 1961 р.н. – «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
Члени комісії
1. Троян Яна Віталіївна 1985 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Стасюк Лідія Леонтіївна 1964 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Чижевська Тетяна Ярославівна 1969 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Ціхоцька Галина Петрівна 1954 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
5. Яблонська Ірина Василівна – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
6. Косарук Ніоніла Дмитрівна – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
7. Лісайчук Ольга Василівна 1963р.н. – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560566 Велика Городниця

Голова комісії – Андріюк Марія Пилипівна 1958 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
Заступник голови – Кардаш тетяна Юріїна 1983 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
Секретар – Левчук Інна Сергіївна 1995 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
Члени комісії
1. Бондарук Олена Василівна 1959 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Прибиш Тетяна Іванівна 1961 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Данилюк Ірина Валентинівна 1972 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
4. Левчук ксана Іванівна 1971 р.н. «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
5. Гулій Олена Василівна 1987 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
6. Ханейчук Марія Василівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії
7. Павленко Діана Богданівна – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560567 Яловичі, Межиріччя

Голова комісії – Семенюк Ірина Василівна 1987 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
Заступник голови – Василевська Галина Фадеївна 1965 р.н. «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
Секретар – Романюк Тетяна Сегіївна 1979 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
Члени комісії
1. Ващук Наталія Петрівна 1979 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
2. Васюта Галина Петрівна 1980 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Редько Ірина Вікторівна 1979 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
4. Зінчук Інна Володимирівна 1973 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
5. Сокоринська Тетяна Петрівна 1975 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка
6. Лаврок Марія Володимирівна 1979р.н. – подання голови Млинівської районної виборчої комісії

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.

№560568 Боремець, с. Підлісці

Голова комісії – Веремчек Лариса Андріївна 1955 р.н. – Політична партія «Народний Фронт»
Заступник голови – Толста Ніна Степанівна 1960 р.н. – Політична партія «Народна партія»
Секретар – Остапюк Євгенія Миколаївна 1988 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Члени комісії
1. Косарук Раїса Петрівна 1960 р.н. – Політична партія «Опозиційний блок»
2. Новосад Валентина Миколаївна 1979 р.н. – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
3. Баранчук Наталя Адамівна 1965 р.н. – Політична партія «ПРОГРЕС»
4. Бадовський Валерій Петрович 1962 р.н. – Політична партія «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
5. Кучерук Олена Василівна 1985 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
6. Бондарук Алла Олександрівна 1983 р.н. – Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»
7. Кривошеєва Лариса Миколаївна 1958 р.н. – Політична партія Радикальна партія Олега Ляшка

Секретар Млинівської районної виборчої комісії Деркач Т.М.