Про скликання дев’ятої сесії районної ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Від «11»жовтня 2016р. №41

Відповідно до пунктів 4, 5, 9 статті 46, пункту 6.1 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 2.4, 2.8, 4.18 Регламенту роботи районної ради:

1. Скликати дев’яту сесію районної ради з 11 жовтня 2016 року.
2. Провести пленарне засідання дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання 09 листопада 2016 року о 10.00 годині у сесійній залі районної ради (смт Млинів, вул. Народна, 1).
3. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний порядок денний дев’ятої сесії районної ради та графік проведення засідань постійних комісій у терміни, встановлені Регламентом.
4. На сесію запросити депутатів Рівненської обласної ради, в.о.голови та заступника голови Млинівської райдержадміністрації¸ керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників окремих районних установ, підприємств, організацій, начальника Млинівського відділу Дубенської місцевої прокуратури, представників засобів масової інформації, сільських та Млинівського селищного голів.
5. Повідомлення про скликання дев’ятої сесії оприлюднити на офіційному сайті Млинівської районної ради та опублікувати на сторінках районної газети «Гомін».
6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради Б.В. Писак

Додаток
до розпорядження голови районної ради
від 11 жовтня 2016р. №41

Орієнтовний порядок денний
дев’ятої сесії Млинівської районної ради сьомого скликання 09.11.2016р.

1. Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Млинівського району на 2016 рік
Доповідає: Мельнишин Л.В. – в.о. голови районної державної адміністрації
2. Про внесення змін до районної програми охорони навколишнього природного середовища на 2012-2016 роки
Доповідає: Гаврон П.П. – начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації
3. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік
Доповідає: Чугай В.В. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації
4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 10,7585 га, яка передана в оренду фермерському господарству «Млинівська чайка» для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування нежитлових приміщень) на території Малодорогостаївської сільської ради Млинівського району Рівненської області
Доповідає: Коваліцький Б.М. – начальник Управління Держгеокадастру у Млинівському районі
5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,1459 га, яка передана в оренду фермерському господарству «Млинівська чайка» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (для обслуговування складу, ферми, майстерні, кузні, вагової) на території Малодорогостаївської сільської ради Млинівського району Рівненської області
Доповідає: Коваліцький Б.М. – начальник Управління Держгеокадастру у Млинівському районі
6. Про стан надання Млинівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, в умовах стаціонарного, тимчасового перебування
Доповідає: Василіщук М.М. – директор Млинівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
7. Про внесення змін до рішення районної ради від 11.03.2016 року №62 «Про перелік будівель (споруд) транспортних засобів спільної власності територіальних громад Млинівського району, які плануються на продаж та будуть надаватися в оренду»
Доповідає: Лащук В.С. – керуючий справами виконавчого апарату районної рад
8. Про надання згоди ТОВ «Брищанський цегельний завод» на отримання спеціального дозволу на вивчення Любанівського родовища суглинків
Доповідає: Лащук В.С. – керуючий справами виконавчого апарату районної рад

Голова районної ради Б.В.Писак