Млинівська районна рада повідомляє

1. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025-р «Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади» визначені строки проведення перевірки щодо посадових і службових осіб (крім виборних посад) органів державної та органів місцевого самоврядування, а саме червень 2015 року- грудень 2016 року.

2. Відповідно до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10 червня 2016 року №2 «Про початок роботи системи та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» зі змінами визначено, що система подання та оприлюднення відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочинає свою роботу в два етапи:
1) перший етап – з 00 годин 00 хвилин 01 вересня 2016 року для таких типів декларацій (повідомлень) та суб’єктів декларування:

- щорічні декларації за 2015 рік службових осіб, які станом на 01 вересня 2016 року займають згідно зі статтею 50 Закону відповідальне та особливо відповідальне становище. Зазначені у цьому абзаці декларації подаються протягом 60 календарних днів з дати, визначеної у цьому абзаці;
- декларації, передбачені абзацом першим частини другої статті 45 Закону (декларації осіб, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування), службових осіб, які 01 вересня 2016 року чи пізніше цієї дати припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування та станом на день такого припинення займають згідно зі статтею 50 Закону відповідальне та особливо відповідальне становище;
- повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування, передбачені частиною другою статті 52 Закону, службових осіб, які станом на 01 вересня 2016 року чи пізніше цієї дати займають згідно зі статтею 50 Закону відповідальне та особливо відповідальне становище;

2) другий етап – з 00 годин 00 хвилин 01 січня 2017 року для всіх інших суб’єктів декларування та декларацій (повідомлень), передбачених Законом.
Одночасно зазначаємо, що статтею 3 Закону України «Про запобігання корупції» визначені суб’єкти, на яких поширюється дія цього Закону, зокрема, депутати районної, селищної та сільських рад, сільські, селищні голови, секретарі селищної та сільських рад, заступники селищного голови, посадові особи місцевого самоврядування, народні засідателі та присяжні місцевих судів.
Звертаємо вашу увагу на те, що для подання декларацій необхідно виготовити електронно-цифровий підпис для усіх зазначених вище суб’єктів декларування.
У зв’язку із вищезазначеним рекомендуємо звернутися до Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції України з метою узгодження процедури надання послуг з виготовлення електронно-цифрових підписів. Детальна інформація щодо роботи центру та алгоритму отримання послуг розміщена на сайті за адресою ca.ihformjust.ua (контактна інформація центру: м. Рівне, вул. Кавказька,7, тел.. (0362) 26-95-04).