Про безоплатну передачу рухомого майна районної комунальної власності

ПРОЕКТ

Враховуючи клопотання Бокіймівської сільської ради від 19.07.2017 року №102/02-15, а також звернення педагогічних та учнівських колективів Бокіймівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Війницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Вовницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Смордвівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Хорупанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, рішення районної ради від 31.05.2017 року №242 «Про передачу загальноосвітніх навчальних закладів із спільної власності територіальних громад Млинівського району у комунальну власність Млинівської селищної ради», керуючись п.20 частини 1 ст.43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рекомендацій постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку,підприємництва та комунальної власності, районна рада в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл відділу освіти молоді та спорту Млинівської райдержадміністрації на безкоштовну передачу із районної комунальної власності на баланс Бокіймівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів шкільний автобус марки БАЗ-А079, 2013 року випуску, державний номер ВК 0916 АА.
2. В.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Млинівської райдержадміністрації Кучеру І.В., директору Бокіймівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гейнишу А.М. здійснити приймання-передачу даного майна згідно вимог чинного законодавства.
3. Відповідно до рішення районної ради від 24.06.2016 року №103 «Про затвердження порядку передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району» рекомендувати директору Бокіймівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гейнишу А.М. створити комісію про прийняття-передачу вказаних об’єктів та до складу комісії включити начальника відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Кравця О.М.
4. Передачу вищевказаних об’єктів оформити актом приймання-передачі у 4 (чотирьох) примірниках, погодженого в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Млинівської райдержадміністрації (Кучер І.В.) та подати на затвердження голові Млинівської районної ради Писаку Б.В..
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Доманська Т.І.)

Голова ради Б.В.Писак