Про надання згоди на передачу приміщень районної комунальної власності

ПРОЕКТ

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарським кодексом України, враховуючи рішення районної ради від 19.04.2016 року №81 «Про реформування друкованого засобу масової інформації комунальної організації «Редакція газети «Гомін» Млинівської районної ради Рівненської області, від 24.06.2016 року №103 «Про затвердження Порядку передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району», враховуючи листи ПП «Редакція газети «Гомін» від 18.07.2017 року №12, комунальної організації «Редакція районного радіомовлення» від 19.07.2017 року №25, відповідно до рекомендацій постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності, районна рада в и р і ш и л а :
1. Передати приміщення районної комунальної власності загальною площею 363,7 м2, які розташовані за адресою смт Млинів, вул. Н.Літописця,1 на баланс комунальної організації «Редакція районного радіомовлення» Млинівської районної ради Рівненської області.
2. Головному редактору комунальної організації «Редакція районного радіомовлення» Млинівської районної ради Рівненської області (Іваськів В.М.) створити комісію про прийняття-передачу вказаного об’єкту та до складу комісії включити начальника відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Кравця О.М.
3. Передачу вищевказаного об’єкту оформити актом приймання-передачі та подати на затвердження голові Млинівської районної ради Писаку Б.В..
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності /Доманська Т.І./.

Голова ради Б.В.Писак