Про передачу комунального закладу «Млинівський районний центр дозвілля» Млинівської районної ради Рівненської області із спільної власності територіальних громад селища Млинів і сіл Млинівського району у власність Млинівської селищної ради

Проект

У зв’язку із добровільним об’єднанням Берегівської, Владиславівської, Добрятинської, Довгошиївської, Малодорогостаївської, Кораблищенської, Привітненської, Перемилівської, Пітушківської, Посниківської, Пугачівської сільських рад та Млинівської селищної ради у об’єднану територіальну громаду – Млинівську селищну раду, відповідно до рішення районної ради від 24.04.2017 року №235 «Про затвердження графіка передачі бюджетних установ із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність Млинівської селищної ради (як об’єднаної територіальної громади), враховуючи лист Млинівської селищної ради №362 від 14.03.2017 року та погодження відділу культури і туризму Млинівської районної державної адміністрації від 19.07.2017 року №01-17/107 , керуючись Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», пунктом 20 частини 1 статі 43, статі 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійною комісією районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності, районна рада в и р і ш и л а :

1. Безоплатно передати із спільної власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району у власність Млинівської селищної ради комунальний заклад «Млинівський районний центр дозвілля» Млинівської районної ради Рівненської області (його майновий комплекс та окреме майно, не фінансові активи (необоротні активи, запаси), фінансові активи – залишки коштів, що надійшли від господарської діяльності та отриманих благодійних внесків від фізичних та юридичних осіб, а також активи, які рахуються на позабалансових рахунках станом на момент передачі) .
2. Начальнику відділу культури і туризму Млинівської райдержадміністрації Троцюк Т.М., в.о. директора комунального закладу «Млинівський районний центр дозвілля» Млинівської районної ради Рівненської області Кужель Т.М., Млинівському селищному голові Левицькому Д.В. здійснити приймання-передачу бюджетної установи згідно вимог чинного законодавства.
3. Відповідно до рішення районної ради від 24.06.2016 року №103 «Про затвердження порядку передачу з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району» рекомендувати Млинівському селищному голові Левицькому Д.В. створити комісію про прийняття-передачу вказаних об’єктів та до складу комісії включити начальника відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Кравця О.М.
4. Передачу вищевказаного об’єкту оформити актом приймання передачі у 4 (чотирьох) примірниках, погодженого начальником відділу культури і туризму Млинівської райдержадміністрації (Троцюк Т.М.) та подати на затвердження голові Млинівської районної ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Доманська Т.І.).

Голова ради Б.В.Писак