Про безоплатну передачу комп’ютерної техніки з балансу відділу освіти, молоді та спорту Млинівської райдержадміністрації на баланс Млинівської селищної ради

ПРОЕКТ

Враховуючи листи Млинівської селищної ради від 04.07.2017 року №964, відділу освіти , молоді та спорту Млинівської районної державної адміністрації від 17.07.2017 року №595/01-29, керуючись пунктом 20 частини 1 статі 43, статі 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рекомендацій постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності, районна рада в и р і ш и л а :
1. Безоплатно передати з балансу відділу освіти, молоді та спорту Млинівської районної державної адміністрації на баланс Млинівської селищної ради 4 одиниці комп’ютерної техніки.
2. Відповідно до рішення районної ради від 24.06.2016 року №103 «Про затвердження порядку передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району» рекомендувати Млинівському селищному голові Левицькому Д.В. створити комісію про прийняття-передачу вказаних об’єктів та до складу комісії включити начальника відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Кравця О.М.
3. Передачу вищевказаних об’єктів оформити актом приймання-передачі у 4 (чотирьох) примірниках, погодженого в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Млинівської райдержадміністрації (Кучер І.В.) та подати на затвердження голові Млинівської районної ради Писаку Б.В..
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності /Доманська Т.І./.

Голова ради Б.В.Писак