Про внесення змін та затвердження Статуту Коммунального закладу «Млинівська Централізована система публічно-шкільних бібліотек» Млинівської районної ради Рівненської області

ПРОЕКТ

Враховуючи подання комунального закладу «Млинівська централізована система публічно-шкільних бібліотек» Млинівської районної ради Рівненської області від 05.07.2017 року №38, на виконання рішення районної ради від 31.05.2017 року №243 «Про функціонування комунального закладу “Млинівська централізована система публічно — шкільних бібліотек” Млинівської районної ради Рівненської області», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарським та Цивільним Кодексами України, за погодженням із постійною комісією районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та та комунальної власності , районна рада В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Статуту комунального закладу «Млинівська централізована система публічно-шкільних бібліотек» Млинівської районної ради Рівненської області , які не пов’язані з внесенням змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.
2. Відповідно до рішення Млинівської селищної ради від 22.12.2016 року №409 «Про перейменування вулиць смт. Млинів» змінити юридичну адресу комунального закладу «Млинівська централізована система публічно-шкільних бібліотек» Млинівської районної ради Рівненської області з вул. Кірова, 15 на вул. Покровська, 15 в смт. Млинів.
3. Затвердити зміни до Статуту комунального закладу «Млинівська централізована система публічно-шкільних бібліотек» Млинівської районної ради Рівненської області виклавши його в новій редакції, що додається.
4. Уповноважити директора комунального закладу «Млинівська централізована система публічно-шкільних бібліотек» Млинівської районної ради Рівненської області Романович Людмилу Миколаївну підписати Статут комунального закладу «Млинівська централізована система публічно-шкільних бібліотек» Млинівської районної ради Рівненської області та подати документи на державну реєстрацію Статуту відповідно до чинного законодавства.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Доманська Т.І.).

Голова ради Б.В.Писак