Про внесення змін до Статуту Млинівської центральної районної лікарні Млинівської районної ради Рівненської області

Враховуючи звернення Млинівської центральної районної лікарні Млинівської районної ради Рівненської області від 18 липня 2017 року №959, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України №370 від 01.06.2009 року, керуючись статтями 43,60 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до Статуту Млинівської центральної районної лікарні Млинівської районної ради Рівненської області, які не пов’язані з внесенням змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.

2. Відповідно до рішення Млинівської селищної ради від 22.12.2016 року №410 «Про перейменування вулиць смт. Млинів» змінити юридичну адресу Млинівської центральної районної лікарні Млинівської районної ради Рівненської області з вул. Ватутіна, 18 на вул. С. Бандери, 18 в смт. Млинів.
3. Затвердити зміни до Статуту Млинівської центральної районної лікарні Млинівської районної ради Рівненської області, виклавши його в новій редакції, що додається.
4. Уповноважити головного лікаря Млинівської центральної районної лікарні Ковальова Віктора Андрійовича підписати Статут Млинівської центральної районної лікарні Млинівської районної ради Рівненської області та подати документи на державну реєстрацію Статуту відповідно до чинного законодавства.

5. Рішення районної ради від 31.05.2017 року №252 «Про внесення змін до Статуту Млинівської центральної районної лікарні Млинівської районної ради Рівненської області» вважати таким, що втратило чинність.

6. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Т.І.Доманська).

Голова ради Б.В. Писак