Про зміни до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, вшанування та заохочення за заслуги перед Млинівським районом, здійснення представницьких та інших заходів протягом 2017 року

Відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1 статті 91 Бюджетного кодексу України та з метою належної організації відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення окремих працівників, колективів підприємств, установ, закладів району, організацій всіх форм власності, об’єднань громадян, творчих та інших спілок за заслуги перед Млинівщиною, здійснення представницьких заходів та відповідно до рекомендацій постійної комісії районної ради з соціальних питань, прав людини, депутатської діяльності та етики, районна рада   вирішила:

1. Затвердити зміни, схвалені розпорядженням голови райдержадміністрації від 19 липня 2017 року №210, до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, вшанування та заохочення за заслуги перед Млинівським районом, здійснення представницьких та інших заходів протягом 2017 року (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 27 грудня 2016 року №344 та затвердженої рішенням районної ради від 24 лютого 2017 року №212, виклавши додаток до Програми у новій редакції, що додається.
2. Районній державній адміністрації:
2.1. При внесенні змін до районного бюджету на 2017 рік передбачити відповідне фінансування заходів Програми в межах наявних коштів.
2.2. Забезпечити виконання заходів Програми та до 1 лютого 2018 року інформувати районну раду про їх виконання.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з соціальних питань,прав людини, депутатської діяльності та етики (Пилипчук Є.В.)

Голова ради Б.Писак