Про програму економічного та соціального розвитку Млинівського району на 2018 рік

ПРОЕКТ

Керуючись Законом України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районнна рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити Програму економічного та соціального розвитку Млинівського району на 2018 рік, схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 27.12.2017 № 365, що додається.

2. Райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування забезпечити організацію та виконання Програми економічного та соціального розвитку Млинівського району на 2018 рік.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування розробити і затвердити відповідні програми економічного та соціального розвитку на 2018 рік.

4. Райдержадміністрації проінформувати районну раду про виконання рішення за підсумками року.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Доманська Т.І.).

Голова ради Б.В.Писак