ОГОЛОШЕННЯ

Млинівською районною радою оголошено аукціони з продажу нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища Млинівського району та знаходяться на балансі Млинівської центральної районної лікарні Млинівської районної ради Рівненської області через електронну торгову систему «Prozorro. Продажі» , а саме:
- будівля бібліотеки розташованої за адресою: Рівненська область, Млинівський район, смт Млинів, вул. Олексія Кірися, буд.17 В, загальною площею 60,5 м2.;

- будівля пральні розташованої за адресою: Рівненська область, Млинівський район, смт Млинів, вул. Олексія Кірися, буд.17 Б, загальною площею 172,5 м2.;

- будівля філіалу поліклініки розташованої за адресою: Рівненська область, Млинівський район, смт Млинів, вул. Олексія Кірися, буд.17 А, загальною площею 258,3 м2.

Земельна ділянка, на якій розташовані вищезазначені об’єкти площею 1,6313 га знаходиться у комунальній власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району в особі Млинівської районної ради.

Інформація про електронні аукціони:
Спосіб проведення аукціонів: аукціони з із зниженням стартової ціни.
Дата та час проведення аукціонів: 22 листопада 2018 року, в період з 11.00-17.00 год.
Кінцевий строк подання заяв на участь в електронних аукціонах: 21 листопада 2018 року.
Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація, фотографічні зображення та технічні документації об’єктів розміщені в системі «Prozorro. Продажі».
Аукціони проводяться відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня №432.
За детальнішою інформацією звертатись до органу приватизації – Млинівської районної ради, за адресою: 35100, Рівненська обл., смт. Млинів, вул.Народна,буд.№1. 3.
Контакти:+38(03659)6-59-01,6-59-82

Навигация

Предыдущая статья: ←