Про передачу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із спільної власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району у комунальну власність Ярославицької сільської ради

РІШЕННЯ
Від «21» грудня 2018 р. №437

У зв’язку із добровільним об’єднанням Новоукраїнської, Ярославицької сільських рад у об’єднану територіальну громаду – Ярославицьку сільську раду, відповідно до рішення Ярославицької сільської ради від 27.11.2018 року №343 «Про клопотання щодо передачі бюджетних установ та майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району Рівненської області у комунальну власність Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області», враховуючи лист Ярославицької сільської ради №710 від 30.11.2018 року та погодження відділу освіти, молоді та спорту Млинівської райдержадміністрації від 17.12.2018 року №762/01-29, керуючись Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», пунктом 20 частини 1 статі 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійною комісією районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності, районна рада  в и р і ш и л а :

1. Передати з 01 січня 2019 року безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району у власність Ярославицької сільської ради Новоукраїнську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Млинівської районної ради Рівненської області (її майновий комплекс та окреме майно, не фінансові активи (необоротні активи, запаси), фінансові активи – залишки коштів, що надійшли від господарської діяльності та отриманих благодійних внесків від фізичних та юридичних осіб, а також активи, які рахуються на позабалансових рахунках станом на момент передачі).

2. В.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Млинівської райдержадміністрації Бобрик В.О., директору Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Млинівської районної ради Рівненської області Гережуну Ю.П., Ярославицькому сільському голові Пруднікову Л.А. здійснити приймання-передачу бюджетної установи згідно вимог чинного законодавства.
3. Відповідно до рішення районної ради від 24.06.2016 року №103 «Про затвердження порядку передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району» рекомендувати Ярославицькому сільському голові Пруднікову Л.А. створити комісію про прийняття-передачу вказаного об’єкта та до складу комісії включити начальника відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Кравця О.М.
4. Передачу вищевказаного об’єкту оформити актом приймання-передачі у 4 (чотирьох) примірниках, погодженого в.о. начальником відділу освіти, молоді та спорту Млинівської райдержадміністрації (Бобрик В.О.) та подати на затвердження голові Млинівської районної ради Писаку Б.В.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Доманська Т.І.).

Голова ради Б.В.Писак