Про надання згоди на отримання ТзОВ «Брищанський цегельний завод» спеціального дозволу на користування надрами, з метою видобування суглинків з Любанівського родовища

РІШЕННЯ
Від 21.12.2018 р. №431

Розглянувши клопотання ТзОВ «Брищанський цегельний завод» від 13.11.2018 про надання згоди на отримання спеціального дозволу на користування надрами, відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Земельного кодексу України, статей 10, 16 Кодексу України «Про надра», Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 року № 615, за погодженням з постійною комісією з питань агропромислового розвитку та екології, районна рада  ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на отримання ТзОВ «Брищанський цегельний завод» спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування корисних копалин місцевого значення суглинів з Любанівського родовища, розташованого на території Млинівської селищної ради Млинівського району Рівненської області.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового розвитку та екології (Загоруйко І.П.).

Голова ради Б.В.Писак