Про Районну комплексну програму «Цукровий діабет» на 2019-2023 роки

Проект

Згідно п. 1.16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я населення, спрямованої на профілактику та діагностику цукрового діабету, його лікування, збільшення тривалості та поліпшення якості життя хворих на цукровий діабет, адаптацію їх у суспільстві та відповідно до рекомендацій постійної комісії з соціальних питань, прав людини, депутатської діяльності та етики, районна рада вирішила:

1. Затвердити Районну комплексну програму «Цукровий діабет» на 2019-2023 роки (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від 28.01.2019 №20 «Про Районну комплексну програму «Цукровий діабет» на 2019-2023 роки», що додається.
2. Млинівській районній державній адміністрації:
- забезпечити організацію та виконання заходів Програми;
- при формуванні районного бюджету та внесені до нього змін на відповідні роки передбачати кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів;
- щорічно до 20 січня інформувати районну раду про хід реалізації Програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з соціальних питань, прав людини, депутатської діяльності та етики (Пилипчук Є.В.).

Голова ради Б.В.Писак