Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Млинівска центральна районна лікарня» Млинівської районної ради Рівненської області

Проект

Відповідно до статей 52-54, 57-58, 78, Господарського кодексу України, статей 89, 107, 108 Цивільного кодексу України, статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» зі змінами відповідно до Закону України від 06.04.2017 року № 2002-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», на підставі рішення Млинівської районної ради від 06.11.2018 р. № 418 «Про реорганізацію Млинівської центральної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради Рівненської області, за погодженням з постійною комісією районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності, районна рада вирішила:
1. Затвердити Статут Комунального некомерційного підприємства «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради Рівненської області. (додається).
2. Продовжити трудові відносини з Ковальовим Віктором Андрійовичем на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради Рівненської області.
3. Доручити голові Млинівської районної ради Писаку Б.В. укласти додаткову угоду до Контракту з головним лікарем Млинівської центральної районної лікарні Млинівської районної ради Рівненської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району від 29.08.2018 року відповідно до вимог чинного законодавства України з метою урахування зміни організаційно-правової форми очолюваного Ковальовим В.А. закладу охорони здоров’я зі збереженням строку найму, визначеного діючим контрактом, до 28 серпня 2023 року .
4. Уповноважити голову комісії з реорганізації Млинівської ЦРЛ Ковальова В.А., подавати та отримувати від державного реєстратора необхідні документи для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи «Млинівська центральна районна лікарня Млинівської районної ради Рівненської області» та державної реєстрації новоутвореної юридичної особи «Комунальне некомерційне підприємство «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради Рівненської області» в порядку, визначеному чинним законодавством України.
5. Комунальному некомерційному підприємству «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради Рівненської області» (Ковальов В.А.) до затвердження фінансового плану здійснювати фінансування у 2019 році на підставі кошторису.
6. Рішення набирає чинності 09 січня 2019 року.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Доманська Т.І.).

Голова ради Б.В. Писак