Про програму економічного та соціального розвитку Млинівського району на 2019 рік

РІШЕННЯ
Від „31” березня 2019 р. №441

Керуючись Законом України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з Президією районної ради, районнна рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити Програму економічного та соціального розвитку Млинівського району на 2019 рік, схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 28.01.2019 № 19, що додається.

2. Райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування забезпечити організацію та виконання Програми економічного та соціального розвитку Млинівського району на 2019 рік.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування розробити і затвердити відповідні програми економічного та соціального розвитку на 2019 рік.

4. Райдержадміністрації проінформувати районну раду про виконання рішення за підсумками року.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Доманська Т.І.).

Голова ради Б.В.Писак