Про Районну комплексну програму «Цукровий діабет» на 2019-2023 роки

РІШЕННЯ
від 31 січня 2019 р. №453

Згідно п. 1.16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я населення, спрямованої на профілактику та діагностику цукрового діабету, його лікування, збільшення тривалості та поліпшення якості життя хворих на цукровий діабет, адаптацію їх у суспільстві та відповідно до рекомендацій постійної комісії з соціальних питань, депутатської діяльності та етики районна рада  вирішила:

1. Затвердити Районну комплексну програму «Цукровий діабет» на 2019-2023 роки (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від 28.01.2019 № 20 «Про Районну комплексну програму «Цукровий діабет» на 2019-2023 роки», що додається.
2. Млинівській районній державній адміністрації:
- забезпечити організацію та виконання заходів Програми;
- при формуванні районного бюджету та внесені до нього змін на відповідні роки передбачати кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів;
- щокварталу до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати районну раду про хід реалізації Програми.
3. Рекомендувати сільським, селищній раді розробити відповідні Програми
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з соціальних питань, депутатської діяльності та етики (Пилипчук Є.В.).

Голова ради Б.ПИСАК