Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради Рівненської області

РІШЕННЯ
Від „ 31” січня 2019 р. №451

Враховуючи звернення комунального некомерційного підприємства «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради Рівненської області від 25.01.2019 року №84, керуючись Законом України «Про державну реєстрацію юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», статтями 43,60 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з Президією районної ради, районна рада ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради Рівненської області, затвердженого рішенням районної ради від 21.12.2018 року №434, які не пов’язані з внесенням змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.
2. Затвердити зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради Рівненської області, виклавши його в новій редакції, що додається.
3. Уповноважити головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Млинівська центральна районна лікарня » Млинівської районної ради Рівненської області Ковальова Віктора Андрійовича подати документи на державну реєстрацію Статуту відповідно до чинного законодавства.
4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Доманська Т.І.).

Голова ради Б.В. Писак