Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Млинівського району, що підлягають приватизації в 2019 році

РІШЕННЯ
Від «31» січня 2019 р. №457

Заслухавши інформацію начальника відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Кравця О.М. по питанню «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Млинівського району, що підлягають приватизації в 2019 році», керуючись статтями 43, 63 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статею 11 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», враховуючи погодження Президії районної ради, районна рада вирішила :
1. Інформацію начальника відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Кравця О.М. взяти до відома.

2. Затвердити перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Млинівського району, що підлягають приватизації в 2019 році згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Доманська Т.І.).

Голова ради /підпис/ Б.В.Писак