Про перелік будівель /споруд/, транспортних засобів спільної власності територіальних громад Млинівського району, які плануються надаватися в оренду в 2019 році

РІШЕННЯ
Від «31» січня 2019 р. №456

Заслухавши інформацію начальника відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Кравця О.М. по питанню «Про перелік будівель /споруд/, транспортних засобів спільної власності територіальних громад Млинівського району, які плануються надаватися в оренду в 2019 році», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи погодження Президії районної ради, районна рада вирішила :

1. Інформацію начальника відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Кравця О.М. про взяти до відома.

2. Затвердити перелік будівель /споруд/, транспортних засобів спільної власності територіальних громад Млинівського району, які плануються надаватися в оренду в 2019 році згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Доманська Т.І.).

Голова ради Б.В.Писак