Про приватизацію (відчуження) автомобіля ВАЗ 2107, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища Млинівського району та знаходиться на балансі відділу освіти, молоді та спорту Млинівської районної державної адміністрації

РІШЕННЯ
Від „12” квітня 2019 р. №470ф

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», пункту 19 частини 1 статті 43 та частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року №432 «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу» (із змінами внесеними згідно постанови Кабінету Міністрів України від 18.07.2018 року №579), враховуючи рішення районної ради від 31.01.2019 року №457 «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Млинівського району, що підлягають приватизації в 2019 році, за погодженням з Президією районної ради, районна рада вирішила:
1. Здійснити приватизацію (відчуження) автомобіля ВАЗ 2107, державний номер ВК 3511 АК, 2006 року випуску, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища Млинівського району та обліковується на балансі відділу освіти, молоді та спорту Млинівської районної державної адміністрації, шляхом продажу на аукціоні без умов.
2. Визначити Товарну біржу «Товарно-сировинна біржа «Галконтракт» організатором аукціону з продажу об’єкта приватизації, вказаного в п.1 рішення.
3. Товарній біржі «Товарно-сировинна біржа «Галконтракт» вжити передбачених законодавством України заходів щодо організації аукціону з продажу об’єкта приватизації, вказаного в п.1 рішення.
4. У разі якщо для участі в аукціоні подано заяву на участь в аукціоні від одного покупця, приватизацію об’єкта, вказаного в п.1 рішення, здійснити шляхом викупу безпосередньо такому покупцеві за запропонованою ним ціною, але не нижче стартової ціни.
5. Доручити голові районної ради укласти договір з Товарною біржою «Товарно-сировинна біржа «Галконтракт» про проведення електронного аукціону, укласти договір купівлі-продажу з переможцем аукціону або шляхом викупу у випадку, передбаченому п.4 цього рішення, вчиняти інші дії з метою забезпечення виконання цього рішення.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Доманська Т.І.).

Голова ради Б.В.Писак