Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу комунального некомерційного підприємства «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради Рівненської області

РІШЕННЯ
Від „12” квітня 2019 р. №472

Враховуючи клопотання комунального некомерційного підприємства «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради Рівненської області від 25.03.2019 року №253, згідно пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до порядку списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району Рівненської області, затвердженого рішенням районної ради від 23.07.2013 року №308, враховуючи погодження Президії районної ради, районна рада вирішила:
1. Надати дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради Рівненської області на списання з балансу, у зв’язку з повним фізичним зношенням та неможливістю подальшої експлуатації, «Рентген діагностичний флюорограф 12 ф 7», 1988 року випуску, балансовою вартістю 287000 грн., залишковою вартістю 100 грн.
2. Комунальному некомерційному підприємству «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради Рівненської області (Ковальов В.А.) забезпечити списання вищезазначеного майна відповідно до вимог чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Доманська Т.І.).

Голова ради Б.В.Писак