Про перелік об’єктів, які належать до районної комунальної власності та підсумки їх інвентаризації станом на 01.01.2019 року (в новій редакції)

РІШЕННЯ
Від «12» квітня 2019 р. №468

Заслухавши інформацію начальника відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Кравця О.М., відповідно до пункту 20 частини 1 статі 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та погодження Президії районної ради, районна рада вирішила :

1. Інформацію начальника відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Кравця О.М. взяти до відома.
2. Затвердити Перелік об’єктів, які належать до районної комунальної власності згідно з додатком 1 в новій редакції.
3. Затвердити підсумки інвентаризації будівель і споруд об’єктів районної комунальної власності згідно з додатком 2 в новій редакції.
4. Рішення районної ради від 31.01.2019 року №455 «Про перелік об’єктів, які належать до районної комунальної власності та підсумки їх інвентаризації станом на 01.01.2019 року» вважати таким, що втратило чинність.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Доманська Т.І.).

Голова ради Б.В.Писак