Про Районну програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2019-2023 роки

Проект

Керуючись пунктом 1.16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення виконання завдань у сфері охорони праці, зокрема, конституційного права громадян на безпечні та нешкідливі умови праці, мінімізації ризиків виробничого травматизму, професійних захворювань та аварій на виробництві, що сприятиме сталому економічному розвитку, збереженню і розвитку трудового потенціалу та відповідно до рекомендацій постійної комісії районної ради з соціальних питань, прав людини, депутатської діяльності та етики районна рада  вирішила:

1. Затвердити Районну програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2019-2023 роки (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 27 травня 2019 року №109, що додається.

2. Млинівській районній державній адміністрації про хід реалізації програми інформувати районну раду щороку до 15 січня.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з соціальних питань, прав людини, депутатської діяльності та етики (Пилипчук Є.В.).

Голова ради Б.В.Писак