Про безоплатну передачу рухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району

ПРОЕКТ

У зв’язку з реорганізацією відділу культури і туризму Млинівської районної державної адміністрації та ліквідацією централізованої бухгалтерії, відповідно до рішень Млинівської районної ради від 24.06.2016 року №102 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад Млинівського району», від 24.06.2016 року №103 «Про затвердження Порядку передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району», враховуючи клопотання відділу культури і туризму Млинівської районної державної адміністрації від 19.06.2019 року №38/01-17, погодження Підгаєцької сільської ради від __.07.2019 року №___, відділу освіти, молоді та спорту Млинівської районної державної адміністрації від __.07.2019 року №___, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, пунктом 18 частини 6, частини 7 статті 55, частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності, районна рада ВИРІШИЛА:

1. Безоплатно передати із спільної власності територіальних громад Млинівського району у власність Підгаєцької сільської ради рухоме майно, яке знаходиться на балансі відділу культури і туризму Млинівської районної державної адміністрації згідно з додатком 1 .
2. Безоплатно передати з балансу відділу культури і туризму Млинівської районної державної адміністрації на баланс відділу освіти, молоді та спорту Млинівської районної державної адміністрації рухоме майно згідно з додатком 2.
3. Начальнику відділу культури і туризму Млинівської районної державної адміністрації Троцюк Т.М., в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Млинівської районної державної адміністрації Бобрик В.О., Підгаєцькому сільському голові Голоюх Ж.Я. здійснити приймання-передачу зазначеного в рішенні майна згідно вимог чинного законодавства.
4. Відповідно до рішення районної ради від 24.06.2016 року №103 «Про затвердження порядку передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району» рекомендувати в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Млинівської районної державної адміністрації Бобрик В.О., Підгаєцькому сільському голові Голоюх Ж.Я. створити комісії про прийняття-передачу вказаного майна та до складу комісій включити начальника відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Кравця О.М.
5. Передачу вищевказаного майна оформити актом приймання-передачі у 4 (чотирьох) примірниках та подати на затвердження голові Млинівської районної ради Писаку Б.В..
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Доманська Т.І.).

Голова ради Б.В.Писак