Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність

РІШЕННЯ
Від 30.07. 2019 р. №_479 29 сесія

Розглянувши заяви громадян Зича Ю.М., Герасимовича С.С., Мельниченка С.В., Глінки О.М., проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, безоплатно у власність, для ведення особистого селянського господарства, розроблені фізичною особою – підприємцем Шубичем С.С. відповідно до статей 10, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, за погодженням з постійною комісією з питань агропромислового розвитку та екології, районна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам Зичу Юрію Миколайовичу, Герасимовичу Сергію Степановичу, Мельниченку Сергію Вікторовичу, Глінці Олегу Миколайовичу, безоплатно у власність, для ведення особистого селянського господарства, за межами населених пунктів Млинівської селищної ради, за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальних громад Млинівського району Рівненської області згідно з додатком.

2. Передати у власність громадянам земельні ділянки загальною площею 7,5000 гектара для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальних громад Млинівського району Рівненської області згідно з додатком.

3. Громадянам згідно з додатком:
здійснити державну реєстрацію права власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог статей 91,103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань АПР (Загоруйко І.П.).

Голова ради Б.В. Писак