Про надання дозволу на облаштування пішохідної зони (площадки)

РІШЕННЯ
Від „ 30” липня 2019 р. №488

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про розмежування земель державної і комунальної власності», розглянувши звернення фізичної особи–підприємця Цуркана Олега Миколайовича від 10.07.2019 № Цу-19, щодо надання йому дозволу на облаштування пішохідної зони (площадки) та благоустрою території за адресою: смт. Млинів, вул. Нестора Літописця, буд. №1, враховуючи погодження постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності, районна рада вирішила:

1. Надати дозвіл фізичній особі–підприємцю Цуркану Олегу Миколайовичу на облаштування пішохідної зони (площадки) та благоустрою території за адресою: смт Млинів, вул. Нестора Літописця, буд №1.
2. Фізичній особі–підприємцю Цуркану Олегу Миколайовичу перед проведенням робіт по облаштуванню площадки погодити з постійною комісією районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності схему облаштування території.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності (Доманська Т.І.).

Голова ради Б.В.Писак