Постійні комісії

Постійна комісія з питань бюджету та податків:

1 Теслюк Анатолій Олександрович - депутат від РО Партії регіонів, голова комісії
2 Гулич Володимир Йосипович - депутат від РО ПП “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, заступник голови комісії
3 Пархомей Олег Васильович - депутат від РО ПП “Наша Україна”, секретар комісії
4 Бутов Леонід Федорович - депутат від РО ПП “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, член комісії
5 Дмитрук Василь Феодосійович - депутат від РО районної організації “Сильна Україна”, член комісії
6 Кислюк Володимир Олексійович - депутат від РО Народної партії, член комісії
7 Кутуза Володимир Степанович - депутат від РО ПП “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, член комісії
8 Левицький  Дмитро Валерійович - депутат від РО ПП “Фронт Змін”, член комісії
9 Левчук Олег Іванович - депутат від РО Соціалістичної Партії України, член комісії
10 Лащук Василь Сергійович - депутат від РО ВО “Свобода”, член комісії
11 Посільський Віктор Дмитрович - депутат від РО ПП “Наша Україна”, член комісії
12 Ревко Ніна Сергіївна - депутат від РО ПП Єдиний центр, член комісії
13 Худик Ганна Романівна - депутат від РО Партії регіонів, член комісії
14 Чугая Володимира Васильовича - депутат від РО Народної партії, член комісії
15 Шумивода Микола Степанович - депутат від РО ПП Соціалістичної Партії України, член комісії

Постійна комісія з питань економічного розвитку та комунальної власності

1 Венгровський Віктор Кузьмович - депутат від РО Соціалістичної Партії України, голова комісії
2 Коновалов Сергій Володимирович - депутат від РО ПП “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, заступник голови комісії
3 Місюк Оксана Іванівна - депутат від РО ПП “Наша Україна”, секретар комісії
4 Бойко Степан Ігорович - депутат від РО ПП “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, член комісії
5 Гвоздецька Світлана Назарівна - депутат від РО ПП “Фронт Змін”, член комісії
6 Ігнацевич Олександр Степанович - депутат від РО районної організації “Сильна Україна”, член комісії
7 Ліщук Василь Васильович - депутат від РО ПП “Наша Україна”, член комісії
8 Поліщук Роман Олександрович - депутат від РО Партії регіонів, член комісії
9 Протоєрескул Артур Олексійович - депутат від РО ПП Єдиний центр, член комісії
10 Тутевич Володимир Максимович - депутат від РО ВО “Свобода”, член комісії
11 Хоронжак Григорій Теодозійович - депутат від РО ПП “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, член комісії
12 Чайка Володимир Миколайович - депутат від РО Партії регіонів, член комісії
13 Шевчук Сергій Володимирович - депутат від РО Народної партії, член комісії

Постійна комісія з  соціальних питань

1 Пилипчук Євгенія Володимирівна - депутат від РО ПП “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, голова комісії
2 Семенюк Василь Іванович - депутат від РО Партії регіонів, заступник голови комісії
3 Братасюк Наталія Омелянівна - депутат від РО ВО “Свобода”, секретар комісії
4 Гусар Валентина Дмитрівна - депутат від РО ПП Єдиний центр, член комісії
5 Загоруйко Ігор Пилипович - депутат від РО Народної партії, член комісії
6 Зінчук Тетяна Володимирівна - депутат від РО ПП “Наша Україна”, член комісії
7 Макарчук Ольга Степанівна - депутат від РО ПП “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, член комісії
8 Смалько Анатолій Васильович - депутат від РО Партії регіонів, член комісії
9 Шинкар Валерій Андрійович - депутат від РО ПП “Наша Україна”, член комісії
10 Яцкевич В’ячеслав Романович - депутат від РО Соціалістичної Партії України, член комісії

Постійна комісія з питань екології

1 Кривіцький Анатолій Іванович - депутат від РО ПП “Наша Україна”, голова комісії
2 Домарацький Сергій Володимирович - депутат від РО ПП Єдиний центр, заступник голови комісії
3 Мідик Руслана Василівна - депутат від РО ПП “Наша Україна”, секретар комісії
4 Василіщук Микола Миколайович депутат від РО Партії регіонів, член комісії
5 Грабовецький Петро Васильович - депутат від РО ПП “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, член комісії
6 Карпюк Віталій Васильович - депутат від РО Соціалістичної Партії України, член комісії
7 Лебедєв Сергій Олексійович - депутат від РО ПП “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, член комісії
8 Мельник Людмила Миколаївна - депутат від РО Партії регіонів, член комісії
9 Романюк Микола Сергійович - депутат від РО Народної партії, член комісії
10 Садовський Валерій Володимирович - депутат від РО ВО “Свобода”, член комісії

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу (АПК)

1 Кошіль Микола Олексійович - депутат від РО Народної партії, голова комісії
2 Петрук Микола Антонович - депутат від РО ПП “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, заступник голови комісії
3 Морочинець Лариса В’ячеславівна - депутат від РО ПП Єдиний центр, секретар комісії
4 Барабаш Володимир Володимирович - депутат від РО ПП “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, член комісії
5 Довгальський Василь Миколайович - депутат від РО ВО “Свобода”, член комісії
6 Куліш Ігор Петрович - депутат від РО Партії регіонів, член комісії
7 Мельничук Володимир Михайлович - депутат від РО Партії регіонів, член комісії
8 Романчук Олександр Миколайович - депутат від РО Соціалістичної Партії України, член комісії
9 Сидорчук Володимир Олександрович - депутат від РО УНП, член комісії
10 Тарасюк Віталій Іванович - депутат від РО ПП “Наша Україна”, член комісії